• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-12914-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

اعلام محدودیت های ترافیکی روزهای "تاسوعا" و "عاشورا" در کرمانشاه

عکس: دریافتی
محدودیت های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در کرمانشاه اعلام شد.

سرهنگ فضل الله شیری رییس پلیس راهور استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به تردد دسته جات عزاداری در محورها و خیابان های سطح شهر در روزهای تاسوعا و عاشورا، گفت: در همین راستا از ساعت 8 صبح و با شروع حرکت دسته جات عزاداری تا پایان مراسم که حدود ساعت 14 می باشد محدودیت های ترافیکی در مسیرهای تردد هیات‌های عزاداری اعمال می‌شود.

وی با اعلام محدودیت در شش مسیر اصلی شهر، گفت: مسیر اول میدان آزادی به سمت تقاطع شورا و میدان آیت الله کاشانی به سمت تقاطع هلال احمر خواهد بود.

شیری افزود: مسیر شماره دو نیز از ابتدای خیابان کوهساری تا تقاطع کارگر و میدان فاطمیه در هر دو مسیر رفت و برگشت خواهد بود.

وی تصریح کرد: مسیر شماره سه نیز از تقاطع وکیل آقا به سمت میدان غدیر (بلوار شهید مطهری) بوده و مسیر شماره چهار از میدان آزادی به سمت میدان شهدا در دو مسیر رفت و برگشت می باشد.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه افزود: مسیر شماره پنج  نیز از ابتدای خیابان جلیلی به سمت میدان لشگر ( محدوده خیابان شهدای اشک تلخ و خیابان شریعتی) و مسیر شماره شش نیز واقع در شهرک مسکن در محدوده میدان معلم تا انتهای بلوار در هر دو مسیر رفت و برگشت خواهد بود.

شیری در ادامه با اشاره به بکارگیری تمام نیروهای راهور جهت تسهیل تردد در خیابان های شهر از مردم خواست تا حد توان از آوردن خودروی شخصی در مسیر حرکت دسته جات خودداری کرده و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی افزود: همچنین از رانندگان در خواست میشود در این روزها با توجه به افزایش تردد عابرین پیاده با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه مسیر تردد دسته‌جات عزاداری از قبل مشخص شده از رانندگان خواست تا از پارک وتوقف خودرو در این مسیرها به طور جد خودداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: