• یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-13114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

آمادگی 450 "تاکسی" و 100 "اتوبوس" برای جابجایی عزاداران حسینی در کرمانشاه

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از آمادگی 450 دستگاه تاکسی و 100 دستگاه اتوبوس برای جابجایی عزاداران حسینی در کرمانشاه در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.

سجاد سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا در برخی محورهای اصلی شهر، گفت: در همین راستا ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی جهت جابجایی هرچه بهتر عزاداران حسینی آماده به خدمت است.

وی افزود: جهت جابجائی بهینه عزاداران نسبت به تقویت خطوط منتهی به مساجد، هیات های مذهبی و تکایای مهم سطح شهر اقدام شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: برای آسایش عزاداران جهت جابجایی در این روزها، 450 دستگاه تاکسی در خطوط منتهی به مساجد و هیات های مذهبی فعال شده است.

سرپرست سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه با اعلام این که در تصمیم‌سازی‌های مربوط به دهه محرم در سازمان اتوبوسرانی همه جوانب در نظر گرفته شده، گفت: به منظور تسهیل جابجایی عزاداران همچنین 100 دستگاه اتوبوس در مسیرهای منتهی به اماکن مذهبی و عزاداری مستقر شده اند.

سلیمانی یادآور شد: در این روزها بسته به شرایط نسبت به تقویت اتوبوس‌ها و تغییرات در حرکت اتوبوس‌‌ها در برخی خطوط اقدام می‌نماییم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: