• چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-15114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون ورزش وجوانان کرمانشاه:

نمی‌گذاریم تیم فوتسال "پلیمر" کرمانشاه منحل شود

عکس .. دریافتی
معاون ورزش وجوانان استان کرمانشاه از حضور تیم پلیمر کرمانشاه در لیگ دسته اول فوتسال کشور و جلوگیری از انحلال این تیم خبر داد.

جلال عزیزی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، تیم پلیمر را یکی از تیم های قدیمی و ریشه دار فوتسال کرمانشاه خواند و گفت: این تیم از سال 94 در مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال کشور شرکت کرد و با برنامه ریزی مناسب بعد از صعود به لیگ دسته دوم، اواخر سال گذشته هم به لیگ دسته اول صعود کرد.

وی تصریح کرد: با وجود شایستگی های این تیم، متاسفانه مسئولان پتروشیمی پلیمر اخیرا اعلام کردند بنا به دستورالعملی که از مرکز برای آنها رسیده دیگر تیمداری نخواهند کرد و این تیم به مرز انحلال نزدیک شد.

معاون ورزش وجوانان استان اضافه کرد: باتوجه به ارزش بالای امتیاز یک تیم دسته اولی فوتسال، از 10 روز پیش تلاش هایی را برای جلوگیری از انحلال این تیم و حفظ امتیاز آن برای استان آغاز کردیم.

وی افزود: در این راستا رایزنی هایی را با مدیرعامل پتروشیمی پلیمر انجام دادیم و درخواست کردیم اگر قصد تیمداری ندارند، امتیاز این تیم را بصورت موقت به هیات فوتبال استان واگذار کنند تا امتیاز تیم را حفظ کرده باشیم.

عزیزی تاکید کرد: از آنجایی که تنها تا پایان وقت اداری امروز(20 شهریور) فرصت بود تا تیم پلیمر برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول به فدراسیون اعلام آمادگی کند، برای همین در نشستی که با مسئولان شرکت پلیمر داشتیم به توافقاتی دست پیدا کردیم که امتیاز این تیم فعلا به هیات فوتبال استان داده شود.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، تیم پلیمر کرمانشاه درمسابقات لیگ دسته یک امسال شرکت می کند و از سوی دیگر ما نیز پیگیریهای خود را برای ادامه تیمداری پتروشیمی در فوتسال خواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: